Kuchnia

Kamień naturalny to doskonały materiał wykończeniowy do podłóg, ścian oraz blatów kuchennych. Jego walory zarówno estetyczne, jak i użytkowe sprawiają, że kamień w kuchni staje się idealną alternatywą dla mało efektownych i efektywnych gresów, glazur czy też tworzyw. Jego przewagą nad materiałami przemysłowymi jest bez wątpienia niepowtarzalność, charakteryzująca się bogactwem barw, kształtów oraz faktur, będących wyłącznym dziełem matki natury.

Ponadczasowy i bezpieczny

Kamień, niezależnie od panujących w danym okresie czasu trendów rynkowych i aranżacyjnych, był, jest i zawsze będzie stylowym i niezwykle trwałym materiałem wykończeniowym. Kamień dekoracyjny do kuchni idealnie uzupełni wystrój każdego nowoczesnego wnętrza. Jako naturalny materiał budowlany, nie posiada on w swoim składzie żadnych składników szkodliwych dla ludzkiego zdrowia. Dlatego też może on być z powodzeniem wykorzystywany w kuchniach czy łazienkach. Dodatkowo kamień jest materiałem ogniotrwałym, odpornym na działanie wysokich temperatur, nieulegającym pod ich wpływem żadnym zmianom ani też niewydzielającym jakichkolwiek szkodliwych substancji. Nie ulega on kruszeniu, odbarwieniu, a jego bogate w struktury, barwy i faktury powierzchnie z biegiem czasu zyskują jeszcze większej wyrazistości.

Kamień naturalny do kuchni - obcowanie z naturą

Kamień ozdobny do kuchni daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Można z niego stworzyć ergonomiczne blaty kuchenne, wytrzymałe podłogi, niepowtarzalne okładziny ścienne czy też gustowne parapety okienne, a wszystko to z wykorzystaniem samorodnych darów natury. Oferujemy szeroki wybór kamienia naturalnego – od granitu, marmuru i kwarcu naturalnego, poprzez konglomerat kwarcowy, piaskowiec, onyx czy trawertyn, na aglomarmurze, lapitecu oraz porfirze kończąc. Kuchnia z kamienia to siła i piękno natury w Twoim domu!

Poprawiając naturalną doskonałość

Kamień dekoracyjny do kuchni, jaki proponujemy, to materiał powstały podczas w pełni naturalnego procesu, trwającego tysiące lat. Mamy tego świadomość, dlatego też podchodzimy do tego materiału z odpowiednim respektem oraz atencją. Naszą rolą jest odpowiednia obróbka kamienia oraz przygotowanie gotowych elementów montażowych do kuchni, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Natura zawsze tworzy najwspanialsze rzeczy. My je jedynie udoskonalamy pod kątem użytkowym.

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Nero Assoluto Patina, Black Vermont
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Nero Assoluto
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Planet Moon
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Statuario Extra
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Statuario Light
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Paonazzo
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Horizon Leather

Nowości

Kontakt Info

Kontakt

AKROPOL s.c. Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl