Posadzki

Wytrzymały i unikatowy kamień na podłogi sprawdzi się zarówno jako materiał wykończeniowy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Kamień naturalny na podłogę jest nie tylko piękny, ale przede wszystkim praktyczny i trwały. Dzięki współcześnie dostępnym technologiom, obserwujemy nieustanne poszerzanie asortymentu, a podłoga z kamienia naturalnego nie kojarzy się już jedynie z luksusowymi pałacami, hotelami, świątyniami i muzeami. Możliwość stosunkowo łatwej obróbki, przycięcia do niemal dowolnego formatu, uzyskania bogatej palety barw i struktur sprawiają, iż w ostatnich latach podłogi z kamienia naturalnego cieszą się coraz większą popularnością. Kamień na podłogę nadaje się do ogrzewania podłogowego, będąc odpowiednim przewodnikiem ciepła. Korzyść w kontekście ogrzewania to niewątpliwie utrzymywanie temperatury co stanowi formę oszczędności. 

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Ściana Granit Cosmic, Posadzka Kwarc Naturalny Heaven
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Kuchnia Granit Black Forest
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Taras szary granit płomieniowany
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
NEW KASHMIRE
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Avocatus (mat)
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Avocatus (mat)
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Spiek Pietra Grey
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Epic Planet Moon, Statuario Extra
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Kuru Grey

Podłogi kamienne – bezkonkurencyjne i ponadczasowe

Oryginalny i ponadprzeciętny kamień na podłodze nadaje całemu wnętrzu osobliwy i nieprawdopodobnie elegancki design. Pierwszorzędnie podkreśla wyszukany gust mieszkańców, jednocześnie wpisując się aktualnie panujące trendy wnętrzarskie. Często można spotkać się z kamieniem na posadzkach na tarasach czy w ekskluzywnych holach. Niemniej jednak, kamień na podłogę do salonu będzie równie funkcjonalny co inne, powszechnie stosowane materiały wykończeniowe, a wręcz przewyższy je ze względu na swe walory estetyczne oraz niespotykaną wręcz twardość. Warto zaznaczyć, iż kamień naturalny nie jest zarezerwowany jedynie jako materiał na posadzki. Doskonale prezentuje się także na ścianach, w postaci blatów roboczych, bądź jako obudowa kominka, umieszczonego często w centralnym miejscu nowocześnie urządzonego domu.

Kamień na podłogę jako pierwszorzędne podkreślenie indywidualnego stylu

Wspomniana już trwałość, ponadprzeciętna odporność i uniwersalność to jeszcze nie wszystko. Kamień naturalny na podłogi cechuje się unikalną teksturą i niespotykanym nigdzie wzornictwem, które dają gwarancję niezwykle wartościowej niepowtarzalności, niemożliwej do uzyskania w przypadku klasycznych płytek czy paneli.

Z tego też powodu, kamień na podłogę do kuchni, będącej mocno eksploatowanym miejscem codziennej pracy i jednocześnie pomieszczeniem pełniącym funkcje reprezentacyjne, to również wyśmienity wybór!

Spektakularny efekt na lata

Wybierając kamień na podłogi mamy komfort niemal niezliczonych możliwości aranżacyjnych. Najbardziej klasyczna podłoga granitowa będzie wyśmienitym podkreśleniem zarówno nowoczesnego, industrialnego, jak i klasycznego stylu. Granit jest najtrwalszym i najtwardszym materiałem, jednocześnie dzięki różnorodności kolorów i struktur oraz cięciu na wymiar, pozwala na przygotowanie projektu ściśle według zamysłu inwestora.
Marmur jest jednym z najpiękniejszych materiałów, który doskonale odnajdzie się we wnętrzach. Nie należy się go bać, bowiem przy odpowiedniej pielęgnacji, przetrwa wiele lat i będzie zachwycać swym szykiem i niepowtarzalnością.

Granitowy taras i balkon, marmurowa posadzka w holu i salonie, kwarcowy blat w kuchni, czy też onyxowa dekoracyjna ścianka w sypialni lub łazience. Prezentowane powyżej przykłady udowadniają, iż możliwości zastosowań są przeogromne! Ponadto dostępny w korzystnej cenowo ofercie kamień na podłogi znacząco podnosi prestiż całego obiektu, dając wręcz spektakularne efekty aranżacyjne, które nigdy nie przestaną być modne.

 

Wybór materiału to ważna decyzja

Dom to nie tylko wnętrze, ale także to, co go otacza. By projekt był spójny i zachował swoją formę przez wiele lat, należy wybierać materiały, które będą odporne na zmienne warunki atmosferyczne, a przy tym bezpieczne w użytkowaniu. Kamień naturalny jest nie tylko piękny, ale przede wszystkim praktyczny i trwały. Często można spotkać się z kamieniem na posadzkach na tarasach, czy w ekskluzywnych holach.

Granit jest najtrwalszym i najtwardszym materiałem, jednocześnie dzięki różnorodności kolorów i struktur oraz cięciu na wymiar, pozwala nam na przygotowanie projektu wg zamysłu inwestora. Marmur jest jednym z najpiękniejszych materiałów, który doskonale odnajdzie się we wnętrzach. Nie należy się go bać, bowiem przy odpowiedniej pielęgnacji przetrwa wiele lat i będzie zachwycać swym pięknem i niepowtarzalnością.

 

 #podłoga w kuchni

Nowości

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl