Sypialnia

Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń każdego domu. Biorąc pod uwagę fakt, iż we śnie spędzamy niemal 1/3 naszego życia, warto zadbać o stworzenie jak najlepszych warunków do pełnej regeneracji sił. Wygodne łóżko to nie wszystko, niepodważalną wręcz rolę odgrywa tutaj wystrój, w pełni dopasowany do naszego indywidualnego stylu.

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Altamonte
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Blanche
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Epic Planet Moon, Statuario Extra
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Pietra Grey
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Paonazzo

Urządzając sypialnie zgodnie z naszymi upodobaniami, warto postawić na jak najwyższą jakość materiałów wykończeniowych. Kamień dekoracyjny w sypialni to gwarancja uzyskania wyjątkowego, wręcz spektakularnego efektu i utrzymania estetycznego wyglądu przez długie lata. Elegancja, wytworność, luksus to określenia doskonale oddające klimat pomieszczeń, w których zastosowano ten właśnie element aranżacyjny.

Kamień dekoracyjny na ścianę w sypialni

Najczęściej układany jest w na powierzchni, do której przylega łóżko – będące centralnym i najważniejszym elementem wyposażenia tego pomieszczenia. Zastosowanie tak funkcjonalnej dekoracji, jeszcze bardziej podkreśla jego nadrzędną rolę, przyciąga wzrok i przełamuje monotonię.

Kamień ozdobny w sypialni

Może być łączony z dowolnym innym materiałem wykończeniowym. Doskonale prezentuje się w zestawieniu z drewnem, gipsem, barwną tapetą, bądź też powierzchnią metalową czy szklaną. Daje to nieograniczone wręcz możliwości w projektowaniu i realizacji ponadczasowych i jedynych w swoim rodzaju aranżacji.

Naturalny kamień ozdobny o wypukłej powierzchni i nieregularnej teksturze, Idealnie prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, bądź rustykalnym, których wnętrza nawiązują do szlacheckich dworków lub surowo wykończonych domów z kamienia.

Dostępne obecnie rozwiązania technologiczne umożliwiają ponadto uzyskanie niemal niezliczonych produktów o różnorodnej barwie, fakturze i wielkości poszczególnych elementów, które pierwszorzędnie wkomponowują się w styl minimalistyczny i nowoczesny. Kamień w ciepłych odcieniach idealnie sprawdzi się w miejscu odpoczynku i regeneracji. Natomiast czarny kamień dekoracyjny, zwłaszcza w zestawieniu ze srebrnymi lub złotymi dodatkami, tworzą fenomenalne wykończenie stylu glamour.

Decydując się na kamień w sypialni, inspiracje aranżacyjne można zaczerpnąć z prezentowanych poniżej fotografii.

Kamień w sypialni – główne zalety

Największą korzyścią jest uzyskanie niebanalnego efektu aranżacyjnego, który dodatkowo jest niewątpliwie jednym z najtrwalszych materiałów wykończeniowych. Wysoka wytrzymałość mechaniczna jest gwarancją długiej żywotności, bez jakichkolwiek strat w wyglądzie. Nawet biały kamień w sypialni, który fenomenalnie podkreśla coraz popularniejszy styl skandynawski, bez większego trudu można utrzymać w czystości, wykonując podstawowe czynności pielęgnacyjne. Wśród nadzwyczajnych właściwości kamienia, warto wspomnieć o tym, iż jest on wyjątkowo odporny na pleśń i grzyby, co również czyni go niezwykle funkcjonalnym. Kamień dekoracyjny jest ponadto doskonałym przewodnikiem ciepła, będąc jednocześnie ognioodpornym materiałem, fantastycznie sprawdza się, przy coraz popularniejszych systemach ogrzewania podłogowego. To również niezastąpiony materiał do obudowy kominków, dzięki czemu kamień na ścianę w sypialni można zastosować na kilku, idealnie harmonizujących ze sobą powierzchniach.

#kamień na ścianę do sypialni

Nowości

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl