Plyty

Płyty kamienne Rzeszów – największy wybór w regionie!

Kamień naturalny to jeden z najdoskonalszych i najpiękniejszych materiałów wykończeniowych, który sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Żeby cieszyć się jego wszystkimi zaletami, warto jednak wybierać wyselekcjonowane płyty z kamienia, które odznaczają się ciekawą teksturą i wytrzymałością. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą płyty kamienne – Rzeszów!

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Avocatus (mat)
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Spiek Pietra Grey
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Horizon mat (leather)
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Onyx Velluto
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Pietra Grey
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Pietra Grey, Statuario Extra
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Pietra Grey

Płyty z kamienia naturalnego – bliżej natury

Płyty z kamienia naturalnego to wyroby, które powinny odznaczać się wysoką estetyką i pełnym dopasowaniem wszystkich elementów. Niezależnie od tego, czy są to płyty kamienne na taras, ścianę czy blaty, kamień musi być poddany precyzyjnej obróbce, dlatego nasza firma stosuje w tym celu nowoczesne obrabiarki numeryczne, które umożliwiają dokładną obróbkę wszystkich detali.

Popularność rozwiązań ekologicznych oraz designu inspirowanego przyrodą, doskonale łączy się z kamieniem naturalnym, wykorzystywanym do wykończenia blatów, tarasów, schodów i elewacji. Wybierając płyty kamienne czy decydując się na blaty z kamienia w kuchni albo łazience, nadajemy wnętrzom naturalności, przez co zapraszamy do swoich domów to, co najpiękniejsze w świecie przyrody.

Płyty kamienne Rzeszów – różne rodzaje kamienia!

Kamień naturalny to materiał ponadczasowy, ale też zróżnicowany. Do wyboru jest wiele różnego rodzaju kamieni – począwszy od marmuru, poprzez granit, piaskowiec, kwarc naturalny, onyx, trawertyn, porfir czy wapienie, na kamiennych konglomeratach skończywszy. Wybierając płyty kamienne Rzeszów, zyskujesz bogaty wybór oraz pewność, że wszystkie płyty wykonane są z w pełni naturalnych kamieni, pochodzących z kopalni zlokalizowanych w różnych częściach świata.

Stylowe płyty kamienne na blaty – Rzeszów

Jednym z najpopularniejszych zastosowań kamienia naturalnego są blaty kuchenne i łazienkowe. Szeroki wybór produktów o zróżnicowanej teksturze i kolorystyce stawia nasze płyty kamienne na blaty w szeregu najciekawszych ofert, jakie są dostępne na rynku. Posiadamy ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych gotowych już wyrobów, które można obejrzeć i dotknąć, dlatego nasi klienci nie muszą wybierać materiału tylko na podstawie zdjęć.

Piękne płyty kamienne na taras – Rzeszów

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie produktów w pełni dostosowanych do potrzeb, nawet w przypadku dużych czy skomplikowanych projektów. Tym samym oferujemy także wysokiej jakości płyty kamienne na taras i płyty kamienne elewacyjne, które za sprawą precyzyjnej obróbki są proste w montażu i efektowne pod względem wizualnym. Gwarantujemy pełne dopasowanie płyt oraz ich naturalny wygląd!

# płyty granitowe

Nowości

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl