O nas

Firma Akropol, z siedzibą w Rzeszowie, od 1998 r. specjalizuje się w obróbce kamienia naturalnego, wykorzystywanego w budownictwie indywidualnym i komercyjnym, począwszy od wykończenia prywatnych domów i mieszkań, na aranżacji pomieszczeń użytku publicznego kończąc.

Od ponad 23 lat tworzymy wspólnie z naszymi Klientami wyjątkowe wnętrza oraz przestrzeń wokół budynków z wykorzystaniem najwyższej jakości granitu, marmuru, piaskowca, kwarcu naturalnego, onyxu, trawertynu czy też porfiru.

 


 

 

O kamieniu wiemy wszystko…

Materiały, które wykorzystujemy do naszej produkcji, pozyskujemy w kopalniach na całym świecie (m.in. Indie, Pakistan, Brazylia, Argentyna, Włochy, Hiszpania, Francja, Chiny, Angola, Grecja, Turcja, kraje skandynawskie,) po uprzedniej, osobistej selekcji w miejscu wydobycia.

To, co nas wyróżnia, to największy w regionie skład obrobionych płyt z kamienia (ponad 20 tys. m2 surowca w stałej ofercie), dzięki czemu dajemy naszym Klientom możliwość obejrzenia oraz osobistego wyboru interesującego ich surowca.

 

Magazyn akropol.jpeg [83.95 KB]

 

 

Biuro.jpg [92.67 KB]

 

Innowacyjne zabezpieczenie naszych produktów…

W efekcie kilkuletnich prac badawczych udało nam się opracować innowacyjny impregnat AKROSTONE, który zapewnia optymalne zabezpieczenie i ochronę naszym produktom. Gwarantuje to dodatkową, długoletnią żywotność wszystkich wykonywanych przez nas elementów z jednoczesnym zachowaniem oryginalnej kolorystyki i wyjątkowej struktury kamienia naturalnego.

 

 

 

   

Jesteśmy mistrzami w swoim fachu!

Najnowocześniejsze maszyny sterowane numeryczne, zaawansowane rozwiązania techniczne, osobiście wyselekcjonowany kamień, najwyższa precyzja wykonania nawet najmniejszych detali, terminowość realizacji projektów, a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w dziedzinie obróbki kamienia naturalnego to nasze niekwestionowane atuty, wyróżniające nas na tle konkurencji. To nie tyle nasze mocne strony, co osobista gwarancja udanej współpracy dla naszych Klientów.

 

 

 

 

Nie ma dla nas projektów nie do zrealizowania

Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania m.in.:

  • blatów kuchennych i łazienkowych,
  • kominków,
  • posadzek,
  • schodów,
  • parapetów
  • elewacji zewnętrznych,
  • portali ściennych
  • oraz wielu innych nawet najbardziej wyszukanych elementów wnętrz.

 

Zaufało nam tysiące klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Dołącz do nich i Ty!

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Co nas wyróżnia?

onas_ikony.png [26.04 KB]

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl