Balkon

Balkon, zwłaszcza w mieście, stanowi bardzo często namiastkę upragnionego ogrodu. Stworzenie idealnej strefy relaksu na balkonie może stanowić wyzwanie, jednak warto dołożyć wszelkich starań, by uzyskać wymarzony efekt. Co zapewni, że tego typu przestrzeń będzie jednocześnie komfortowa, funkcjonalna i estetyczna? Zanim dojdzie do wyboru roślin i wyposażenia, warto zadbać o podstawy, a w tej kwestii świetnie sprawdzi się odpowiednio dobrany kamień na balkon.

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Donica Verde Bamboo, Posadzka Kuru Grey
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Taras szary granit płomieniowany
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Zebrano

Kamień na balkon – co warto wiedzieć?

Odpowiednie wykończenie balkonu to pierwszy krok w stronę stworzenia idealnej przestrzeni do wypoczynku. Wszystkie elementy powinny być starannie przemyślane, w tym również nawierzchnia. Kamienie na balkon to idealny materiał wykończeniowy, który odznacza się praktycznością i trwałością. Surowiec ten dodatkowo jest odporny na działanie różnych czynników atmosferycznych, a także na czyszczenie oraz codzienną eksploatację. Dobór dobrej jakości surowca pozwoli uniknąć pęknięć, odprysków, czy przebarwień. Dodatkowo niektóre kamienie na balkon dzięki nieregularnej nawierzchni oprócz tego, że wyglądają bardzo efektownie, odznaczają się również właściwościami antypoślizgowymi - tak jest np. w przypadku ponadczasowych granitów, poddanych płomieniowaniu.

Warto pamiętać, że wymienione zalety posiadają tylko produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców. Nasz zespół dba o to, by na każdym etapie (od wyselekcjonowania surowca, po obróbkę, sprzedaż, czy realizację projektów) jakość osiągała najwyższy poziom. Nasza firma dysponuje największym w regionie składem płyt z kamienia, korzystamy z najlepszej klasy surowców, a produkty zabezpieczamy opracowanym osobiście, innowacyjnym impregnatem. Wszystko to sprawia, że niezależnie od przeznaczenia – czy będzie to kamień na balkonie, czy w salonie – nasi Klienci otrzymują niezwodne i perfekcyjnie wykonane produkty.

Balkon z kamienia – ponadczasowa aranżacja

Kamień na balkon to świetne rozwiązanie, nie tylko w przypadku nawierzchni – surowiec znakomicie prezentuje się również w innych partiach tego typu przestrzeni. Nietuzinkowym pomysłem, który z pewnością będzie wzbudzał zachwyt, jest kamień elewacyjny na balkonie. Elewacja wykończona w ten sposób pięknie się prezentuje, ale ma również inne walory – zapewnia dobrą izolację, a także nie wymaga szybkich poprawek, czyszczenia i odświeżania jak w przypadku tynków. Warto podkreślić, że wykorzystywanie naturalnych surowców ma również pozytywny wpływ na samopoczucie. Balkon z kamienia jest więc rozwiązaniem funkcjonalnym i stylowym, a dodatkowo zapewniającym bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.

Nowości

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl