Łazienka

Kamień naturalny jest wspaniałym, szlachetnym materiałem, który może posłużyć do stworzenia pięknej aranżacji łazienki. Jego ponadczasowa elegancja, trwałość i niepowtarzalne wzory nie mają sobie równych wśród innych, naturalnych materiałów. Bogactwo gatunków, ich indywidualnych struktur i odcieni otwiera wiele możliwości aranżacji przestrzeni. Kamień dekoracyjny bardzo dobrze sprawdzi we wnętrzu o każdym charakterze – i klasycznym, i nowoczesnym. Docenią go zarówno minimaliści, jak i osoby preferujące nieco więcej przepychu w stylizacjach.

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Crystal Polar White
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Crystal Polar White
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Crystal Polar White
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Crystal Diamond
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Bronze Coast
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Crystal White
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Ściana Granit Cosmic, Posadzka Kwarc Naturalny Heaven
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Sciana, Brodzik I Siedzisko Granit Concrete

Kamień naturalny w łazienkach

Ogromną zaletą kamienia, poza oczywistymi walorami estetycznymi, są jego właściwości gatunkowe. Jest to przede wszystkim materiał bardzo trwały i twardy. Powierzchnie i elementy dekoracyjne tworzone z jego użyciem będą piękne przez długie lata. A to dzięki dużej wytrzymałości kamienia, również na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli takowe powstaną, w wielu przypadkach można je dość łatwo naprawić i uzupełnić. Ponadto, jak większość z nas wie, kamień jest odporny na działanie wody, a jego dodatkowa impregnacja podnosi tę wytrzymałość. Dlatego jest wprost stworzony do przestrzeni łazienki, gdzie wody i dużej wilgotności nie brakuje. Łatwo go również pielęgnować i utrzymać w nienagannym stanie czystości. Kamień w łazience to doskonałe rozwiązanie.

Kamień w łazience – co można z niego wykonać?

Kamień do łazienki może przybierać różną postać. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Przede wszystkim wykonamy z niego piękną posadzkę. Świetnie sprawdzi się również kamień na ścianę do łazienki. Może być położony na tych samych powierzchniach, gdzie zazwyczaj kładzione są kafelki. Świetnie prezentują się również dekoracyjne, kamienne panele. Nie można także pominąć blatów łazienkowych kamiennych, umywalek czy brodzików.

Estetyczna różnorodność w łazience z kamienia

Struktury, wzory i kolory, które wprowadza do wnętrz kamień, są efektem naturalnych, długotrwałych procesów zachodzących w przyrodzie. Dlatego każda jego tafla jest niepowtarzalna, można zachwycać się jej rysunkiem, wybarwieniami, właściwą jej porowatością lub gładkością. To unikalne wzory, które stworzyła sama natura. Nawet w obrębie jednego gatunku kamienia, mamy do czynienia z co najmniej kilkunastoma a nawet kilkudziesięcioma różnymi wzorami.

Łazienka z kamienia

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka gatunków kamienia naturalnego w różnych wariantach kolorystycznych. Są to bardzo dobrze znane marmur, granit, piaskowiec, kwarc naturalny, a także rzadsze gatunki takie jak onyx, porfir czy trawertyn. W łazience można użyć także wysokogatunkowych konglomeratów kamiennych i kamieni synteryzowanych, które również oferujemy.

#blat łazienkowy  #płyty kamienne do łazienki

Nowości

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl