Nagrobki Rzeszów

Pomniki na cmentarz wykonywane przez nasz zakład kamieniarski to piękne i trwałe konstrukcje, które doskonale upamiętniają zmarłą osobę. Najczęściej do ich tworzenia używamy naturalnego granitu oraz piaskowca. Realizujemy zamówienia na nagrobki pojedyncze, nowoczesne i tradycyjne pomniki oraz nagrobki podwójne. Służymy również doradztwem przy wyborze konkretnego rozwiązania, dostosowanego do potrzeb i możliwości.

Pomniki cmentarne Rzeszów

Kamienne pomniki cmentarne są obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów upamiętniania miejsca pochówku. Kamień jako materiał naturalny nadaje nagrobkom majestatyczności, a dzięki swoim właściwościom, także trwałości. Używany przez nas granit i piaskowiec to materiały, które są proste w obróbce, co pozwala na stworzenie nagrobków o różnych wymiarach oraz kształtach.

Nagrobki nowoczesne i tradycyjne

Pomniki cmentarne, podobnie jak inne elementy naszego otoczenia, także ulegają zmianom pod kątem stylu ich wykonania. Obok tradycyjnych nagrobków, o klasycznej konstrukcji, pojawiają się również nagrobki nowoczesne. W naszej ofercie znajdują się pomniki cmentarne, które zaspokoją różne gusta i potrzeby. Warto przy tym mieć na uwadze, że tanie nagrobki odznaczają się przede wszystkim prostotą konstrukcji. Dlatego w sytuacji, gdy cena nagrobka jest elementem kluczowym, lepiej zdecydować się na nagrobki pojedyncze o klasycznym wyglądzie.

Pomniki granitowe

Nagrobki wykonane z granitu już od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Materiał ten jest nie tylko piękny i elegancki, ale także odporny na działanie czynników atmosferycznych i prosty w pielęgnacji. Pomniki granitowe przetrwają bardzo długo, a przy tym są bardzo wytrzymałe i trudno je uszkodzić czy zarysować. Dodatkowo granit jako kamień o zróżnicowanej strukturze oferuje bogaty wybór tekstur i kolorów. Dzięki temu możemy stworzyć nie tylko tradycyjny nagrobek w stonowanych barwach, ale także nowoczesny pomnik, który będzie się wyróżniał na tle pozostałych nagrobków.

Pomniki z piaskowca

Piaskowiec to materiał, który odznacza się większą plastycznością niż granit. Tym samym można nie tylko dowolnie kształtować wymiar i kształt płyt nagrobnych, ale można także wzbogacić pomnik o różnego rodzaju rzeźbienia. Bardzo często pomniki z piaskowca posiadają zdobienia w postaci stylowych i pięknych rzeźb. W przeciwieństwie do granitu, pomniki z piaskowca wymagają jednak nieco większych starań pielęgnacyjnych, ponieważ są mniej odporne na działanie czynników atmosferycznych. Z tego powodu należy je przynajmniej raz do roku zaimpregnować przeznaczonymi do tego preparatami.

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl