Ściany kuchenne kamienne

Ściana to często największa powierzchnia w kuchni. Od razu po wejściu rzuca się w oczy i odpowiada za ogólny odbiór tego miejsca w domu. Istotna jest zatem jej estetyka, przy zachowaniu wysokich walorów technicznych, ze względu na specyfikę kuchni i wykonywanych w niej czynności. Rozważ zatem kamień na ścianę w kuchni, który jest połączeniem dekoracji i praktycznego rozwiązania.

 

Kwarc naturalny do kuchni White Spider
1.png [23.23 KB]
Kwarc naturalny Avocatus

 


Co nas wyróżnia?

onas_ikony.png [26.04 KB]


Dlaczego kamień do kuchni na ścianę to dobre rozwiązanie?

Minęły już lata, w których każda polska kuchnia była taka sama. Linoleum na podłodze i tapeta na ścianie? To już się dzisiaj nie sprawdzi. Rozwiązanie to w pierwszej kolejności zostało zastąpione przez malowanie kuchni. Natomiast dzisiaj coraz popularniejszym rozwiązaniem jest kamień do kuchni na ścianę.

Aranżacje kuchni z kamieniem dekoracyjnym to szansa na ożywienie tych wnętrz i nadanie im naturalistycznego charakteru. Kamień jako element aranżacji jest postrzegany jako rozwiązanie oryginalne, luksusowe, a jednocześnie uniwersalne.

Wystarczy wybór odpowiedniego kamienia na ścianę w kuchni, aby stworzyć dekorację, które doskonale zniesie każdą zmianą obowiązujących trendów. Jednocześnie kuchnia z kamienia to rozwiązanie praktyczne.

Znów pod warunkiem wyboru właściwego kamienia, jednak możesz w ten sposób stworzyć ścianę odporną na wilgoć, zmiany temperatur i uszkodzenia mechaniczne, a przy tym bardzo łatwą w czyszczeniu. Wybierając nasz impregnowany kamień na ścianę do kuchni, nie musisz już martwić się czystością powierzchni. Zyskujesz pewność, że otrzymujesz kamień, który doskonale sprawdzi się w kuchni.

Płyty granitowe

Jaki kamień do kuchni na ścianę?

Pozostaje jeszcze odpowiedzieć na pytanie, jaki kamień do kuchni na ścianę będzie najlepszym wyborem. Opcji jest wiele, o czym możesz się przekonać, przeglądając naszą ofertę. Jednak nie każdy kamień do kuchni na ścianę będzie tak samo dobrym wyborem. Jako kamień dekoracyjny do kuchni sprawdzi się materiał możliwy do impregnacji, odporny na wilgoć i wysokie temperatury.

Wśród najlepszych rozwiązań wymieniamy granit, kwarc naturalny i spiek. Granit to materiał często wykorzystywany do tworzenia blatów kuchennych, ze względu na jego wyjątkową wytrzymałość. Niewątpliwie przydaje się ona również w przypadku kamienia do kuchni na ścianę.

Ponadto barwa granitu doskonale komponuje się z pozostałymi elementami aranżacji nowoczesnej kuchni, a powierzchnia kamienia jest łatwa w czyszczeniu.

Kamień na ścianę w kuchni Calzedonia

 

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl