Kuchnia

Kamień naturalny to doskonały materiał wykończeniowy do podłóg, ścian oraz blatów kuchennych. Jego walory zarówno estetyczne, jak i użytkowe sprawiają, że kamień w kuchni staje się idealną alternatywą dla mało efektownych i efektywnych gresów, glazur czy też tworzyw. Jego przewagą nad materiałami przemysłowymi jest bez wątpienia niepowtarzalność, charakteryzująca się bogactwem barw, kształtów oraz faktur, będących wyłącznym dziełem matki natury.

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Blat Konglomerat Kwarcowy Antracito
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Blat I Wyspa Granit Nero Zm
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Kuchnia Granit Black Forest
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Bok Wyspy Avocatus (matowy)
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Kuchnia Granit Concrete
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Kuchnia Patagonia
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Avocatus (mat)
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Avocatus (mat)
Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych
Spiek Planet Moon

 

Ponadczasowy i bezpieczny

Kamień, niezależnie od panujących w danym okresie czasu trendów rynkowych i aranżacyjnych, był, jest i zawsze będzie stylowym i niezwykle trwałym materiałem wykończeniowym. Kamień dekoracyjny do kuchni idealnie uzupełni wystrój każdego nowoczesnego wnętrza. Jako naturalny materiał budowlany, nie posiada on w swoim składzie żadnych składników szkodliwych dla ludzkiego zdrowia. Dlatego też może on być z powodzeniem wykorzystywany w kuchniach czy łazienkach. Dodatkowo kamień jest materiałem ogniotrwałym, odpornym na działanie wysokich temperatur, nieulegającym pod ich wpływem żadnym zmianom ani też niewydzielającym jakichkolwiek szkodliwych substancji. Nie ulega on kruszeniu, odbarwieniu, a jego bogate w struktury, barwy i faktury powierzchnie z biegiem czasu zyskują jeszcze większej wyrazistości.

Kamień naturalny do kuchni - obcowanie z naturą

Kamień ozdobny do kuchni daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Można z niego stworzyć ergonomiczne blaty kuchenne, wytrzymałe podłogi, niepowtarzalne okładziny ścienne czy też gustowne parapety okienne, a wszystko to z wykorzystaniem samorodnych darów natury. Oferujemy szeroki wybór kamienia naturalnego – od granitu, marmuru i kwarcu naturalnego, poprzez konglomerat kwarcowy, piaskowiec, onyx czy trawertyn, na aglomarmurze, lapitecu oraz porfirze kończąc. Kuchnia z kamienia to siła i piękno natury w Twoim domu!

Poprawiając naturalną doskonałość

Kamień dekoracyjny do kuchni, jaki proponujemy, to materiał powstały podczas w pełni naturalnego procesu, trwającego tysiące lat. Mamy tego świadomość, dlatego też podchodzimy do tego materiału z odpowiednim respektem oraz atencją. Naszą rolą jest odpowiednia obróbka kamienia oraz przygotowanie gotowych elementów montażowych do kuchni, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Natura zawsze tworzy najwspanialsze rzeczy. My je jedynie udoskonalamy pod kątem użytkowym.

 

#blaty kuchenne kamienne #ściany kuchenne kamienne #podłoga z kamienia w kuchni

Nowości

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl