Jaki Zlew Do Kuchni?

Na blacie kamiennym zamontować możemy każdy rodzaj zlewu: podwieszany, nakładany oraz zlew kamienny.

Zlewy podwieszane montuje się pod blatem dzięki czemu uzyskujemy efekt gładkiej tafli, bez wystającej na blat opaski zlewu. Krawędź otworu jest widoczna dlatego jest polerowana lub szlifowana w zależności od wybranego kamienia. Zlew jest od spodu przyklejony do blatu oraz dodatkowo mocowany poprzez zatopienie w kamieniu uchwytów, do których mocuje się komorę. Ten rodzaj zlewu zapewnia wygodę użytkowania - wszelkie zanieczyszczenia można zgarnąć z blatu jednym ruchem ręki do zlewozmywaka.

Zlew nakładany montuje się poprzez nałożenie go na odpowiedni otwór wycięty na podstawie karty technicznej produktu lub najlepiej na podstawie zdjętych wymiarów urządzenia. Zaletą takiego zlewu jest jego łatwy montaż, natomiast wadą trudność w czyszczeniu wokół zlewu oraz wystające na blat krawędzie.

Zlewy z kamienia naturalnego i konglomeratu urzekają elegancją i naturalnością. Komora wykonana jest z tego samego materiału co blat i w połączeniu z nim tworzy monolit. Zlew może być wycięty na dowolny wymiar i kształt, może też zawierać dwie komory lub półkę. Zlew kamienny produkowany jest i montowany w całości w zakładzie kamieniarskim. Mocowany jest poprzez przyklejenie od spodu blatu, wtedy krawędź otworu jest widoczna, lub przez mocowanie pod kątem 45 stopni - wtedy tworzy z blatem spójną całość.

 

 

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl