Firma Akropol s.c. laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2021 w kategorii najlepszy produkt

Z radością informujemy, że po raz kolejny firma Akropol s.c. została laureatem XX edycji Konkursu "Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej" 2021 w kategorii Najlepszy Produkt.
Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. Organizatorem konkursu jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.
AKROstone to innowacyjny, ekologiczny, impregnowany kamień naturalny. Firma Akropol s.c. jako pierwsza i jedyna w kraju, wprowadziła do swojej oferty kamienie naturalne o zwiększonej funkcjonalności i trwałości. AKROprotect jest naturalną metodą impregnacji z klasy „eco", która powstała jako wynik własnych prac badawczych naszej firmy. Jesteśmy jego wyłącznym dystrybutorem i właścicielem marki.
AKROstone powstał z potrzeby dodatkowej poprawy wysokiej jakości już produkowanych materiałów, wyeliminowania negatywnego wpływu ostatniego etapu produkcyjnego (zabezpieczenie przed działaniem czynników niepożądanych) elementów kamiennych, a tym samym, dostarczenie na rynek wyrobu w pełni naturalnego i przyjaznego środowisku o wysokiej jakości. Uzyskaliśmy produkt innowacyjny, dotychczas nieosiągalny, a jednocześnie tak bardzo poszukiwany, zapewniający praktyczność użytkowania oraz zachowujący oddychalność materiałów i ich naturalne walory estetyczne.

Dane kontaktowe PL

Kontakt

Akropol
Biuro Obsługi : ul.Morgowa 83b 35-323 Rzeszów

tel: +48 17 857 76 66
e-mail: biuro@akropol.pl