wersja polska wersja angielska wersja słowacka

Projekty UE

W związku z zakończeniem postępowania na dostawę STEROWANEJ NUMERYCZNIE 5-OSIOWEJ PIŁY MOSTOWEJ DO KAMIENIA NATURALNEGO (kod CPV:42641100-2) prosimy o zapoznanie się z informacją o wyborze oferty.

 

Informacja o wynikach postępowania

 

Firma AKROPOL S.C. w związku z realizacją projektu pn. " Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie seryjnej produkcji impregnowanego kamienia naturalnego przez firmę AKROPOL S.C." dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, Działanie 1.4.1. Rozwój MŚP zaprasza do składanie ofert na dostawę STEROWANEJ NUMERYCZNIE 5-OSIOWEJ PIŁY MOSTOWEJ DO KAMIENIA NATURALNEGO. (kod CPV:42641100-2)

Szczegółowe informacje dotyczące Zapytania znajdują sie poniżej.

 

Zapytanie Ofertowe

Oferta

Oświadczenie

 

 

W związku z zakończeniem postępowania na dostawę STEROWANEGO NUMERYCZNIE 4-OSIOWEGO CENTRUM OBRÓBCZEGO CNC DO MARMURU, GRANITU I INNEGO KAMIENIA (kod CPV:42641100-2) prosimy o zapoznanie się z informacją o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 

Dziękujemy za udział w postępowaniu.

 

Informacja o wyborze oferty.

 

Firma AKROPOL s.c. w zwiazku z realizacją projektu pn. ,,Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie seryjnej produkcji impregnowanego kamienia naturalnego przez firmę AKROPOL S.C." dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, Działanie 1.4.1 Rozwój MŚP zaprasza do składania ofert na dostawę STEROWANEGO NUMERYCZNIE 4-OSIOWEGO CENTRUM OBRÓBCZEGO CNC DO MARMURU, GRANITU I INNEGO KAMIENIA (kod CPV: 42641100-2).

 

Szczegółowe informacje dotyczące Zapytania znajdują się poniżej.

Zapytanie ofertowe

Oferta

Oświadczenie

 

 

 

W związku z zakończniem postepowania na dostawę STEROWANEJ NUMERYCZNIE 5-OSIOWEJ PIŁY MOSTOWEJ DO KAMIENIA NATURALNEGO (kod CPV:42641100-2) prosimy o zapoznanie sie z informacją o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 

Dziękujemy za udział w postepowaniu.

 

Informacja o wyborze oferty

 

 

 

 

W związku z zakończeniem postępowania na dostawę STEROWANEGO NUMERYCZNIE CENTRUM POLERSKIEGO DO KAMIENIA NATURALNEGO (kod CVP: 42641100-2) prosimy o zapoznanie się z informają o wyborze najkorzystniejszej oferty.

 

Dziękujemy za udział w postepowaniu.

 

Informacja o wyborze oferty

 

 

 

 

 

Firma AKROPOL s.c. w zwiazku z realizacją projektu pn. ,,Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie seryjnej produkcji impregnowanego kamienia naturalnego przez firmę AKROPOL S.C." dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, Działanie 1.4.1. Rozwój MŚP zaprasza do składania ofert na dostawę STEROWANEJ NUMERYCZNIE 5-OSIOWEJ PIŁY MOSTOWEJ DO KAMIENIA NATURALNEGO. (kod CPV: 42641100-2)

 

Szczegółowe informacje dotyczące Zapytania znajdują się poniżej.

Zapytanie ofertowe

Oferta

Oświadczenie

Sprostowanie

 

Firma AKROPOL s.c. w związku z realizacją projektu pn. "Wdrożenie wyników prac B+R i uruchomienie seryjnej produkcji impregnowanego kamienia naturalnego przez firmę AKROPOL S.C." dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, Działanie 1.4.1. Rozwój MŚP zaprasza do składania ofert na dostawę STEROWANEGO NUMERYCZNIE CENTRUM POLERSKIEGO DO KAMIENIA NATURALNEGO. (kod CPV: 42641100-2)

 

Szczegółowe informacje dotyczące Zapytania znajdują się poniżej

Zapytanie ofertowe

Oferta

Oświadczenie

Sprostowanie